Kuruluş 1968

0212 275 73 23

(08.00 – 24.00)

(08.00 – 24.00)

(08.00 – 24.00)

Duyuru İlanları - Mevzuat İlanları

Gazeteye Duyuru ilanı vermek için 444 45 26 numaralı ilan destek hattını arayabilir, WhatsApp üzerinden ilanlarınızı gönderebilir ya da [email protected] adresine-email gönderebilirsiniz. 

Gazeteye Duyuru ilanı Verme;
Duyuru ilanları Hürriyet gazetesi İlan sayfalarında yayınlanmakta olup diğer; vefat, ölüm, teşekkür ilanı veya başsağlığı ilanları gibi boyut indirimlerine tabi olmakla beraber yarım sayfa, çeyrek sayfa, tam sayfa haricindeki küçük ebatlı ilanlar için ekonomik ilan tarifesi uygulanmaktadır.
İlan metinlerinizi ve fotoğraflarınızı bize WhatsApp, e-posta aracılığıyla gönderirseniz en kısa sürede ilan tasarılarını hazırlayıp alternatifli görselleri sizinle paylaşabiliriz.

Gazeteye Duyuru ilanı nasıl verilir ?
Hürriyet duyuru ilanları sayfasında mevzuat gereği verilmesi gereken ilanlar için yukarıda da örnekleri verildiği gibi Kongre ve bilanço ilanları, şirket – vakıf – dernek – kulüp – kooperatif genel kurul ilanları, toplantı ve toplantıya çağrı ilanları, Çed raporu ilanı, mal alım ihale ilanı, inşaat ihale ilanı, tedarik, ulaşım vb her türlü ihale ilanlarını, Piyango vb çekilişler için kurumların yayınlamak zorunda oldukları Çekiliş ilanlarını, Bankaların mudilerine yönelik duyurularını kapsayan ilanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Dilerseniz aşağıdaki ilan formunu doldurabilir dilerseniz WhatsApp hattı üzerinden ilan bilgilerinizi yollayarak ilanlarınız için fiyat talebinde bulunabilirsiniz. İlan servisimiz online hizmetinizdedir. Her tür duyuru içerikli yayınlatmak istediğiniz resmi veya ihtiyari ilanlarınızla alakalı bilgi almak için 7/24 ulaşabilirsiniz. Her tür ihale ilanı, çed raporu ilanı ve duyurularınızı Hürriyete ilan vererek çözebilirsiniz.

Yerel gazetede duyuru ilanı ?
Alternatif gazete fiyatlamaları için ilan servisimizi aramanız yeterli olacaktır. Türkiye genel baskıda yada sadece bulunduğunuz bölge ve/veya şehir için hesaplama yapabilecek, dilerseniz yerel ölçekte yayın yapan gazeteler için de hizmet takibinde bulunabilecektir. Bu baskılar Ankara – İstanbul – Ege – Akdeniz bölgelerini kapsayan tüm şehirler için geçerlidir. Duyuru ilanınızın uygunluğuna göre seri ilan sayfaları içerisinde küçük ilan tabiri edilen kelime fiyatlı ekonomik ilanlar içerisinde yayınlanabileceği gibi genel olarak çerçeve içerisinde yayınlanmaktadır.Çerçeveli ilanlar için hesaplama duyurunun yayınlanacağı il – yayınlanacak ilan sayfası – renkli veya siyah beyaz olmasına göre hesaplanmaktadır. İlan metninizin tüm tasarım ve dizgi işlemleri servisimiz tarafından ivedilikle yerine getirilmektedir. Genel kurul ve toplantı çağrı ilanları, çed raporu ve ihale ilanları için duyuru ilanı verme zarfında yayınlanmasından sonra takip edilmesi gereken süreyi dikkate alınız.

Hazırlanan ilan metinleriniz onayınıza sunulduktan sonra olur vermeniz halinde yayına alınacaktır. Yayınlanan gazetelerden 2 şer adet tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya verilecektir. Tüm işleyiş ilan servisimizin denetiminde sağlanmaktadır. Gazeteye Duyuru ilanı vermek için 444 45 26 arayabilirsiniz.

Duyuru İlanı Örneği
Duyuru İlanı Örneği
Gazete Duyuru İlanı Örneği
Hürriyet Duyuru İlanı Örneği
Duyuru İlanı Örneği
Gazete Duyuru İlanı Örneği
Hürriyet Gazetesi Duyuru İlanı Örneği

Duyuru Mevzuat İlan Fiyatları

Ödeme Bilgileri​

İstanbul Esentepe Şubesi
IBAN NO:
TR96 0006 2000 3470 0006 2985 72
ALICI: AND BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ LTD. ŞTİ.

Ankara Beşevler Şubesi
IBAN NO:
TR14 0006 4000 0014 2190 7800 15
ALICI: AND BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ LTD. ŞTİ.

Gazetede Yayınlanmasını istediğiniz  kayıp – seri ilan – çerçeveli ilanlar ancak ödemeleri gerçekleştikten sonra yayınlanabilmektedir. 

İlan ödemelerinizi yukarıda verilen hesap numaralarına  Banka Havele / EFT yöntemi ile gerçekleştirebilir veya Kredi kartı (VİSA – MASTER) ile yapabilirsin

Gazeteye duyuru ilanı vermek nasıl olur sorusuna bu sayfada kolayca cevap bulabileceksiniz. İster resmi ilan statüsünde yasa, tüzük yönetmelik gereği olsun, isterse şirket, kurum yada şahıs kararı doğrultusunda olsun her tür de gazetede yayınlanasını istediğiniz duyuru ilanları için Hürriyet gazetesi ilan sayfalarında yer bulursunuz. Tek yapmanız gereken ilan servisimiz ile ister telefonla ister e-posta üzerinden isterseniz ilan formu aracılığı ile ya da WhatsApp hattımız üzerinden bize ulaşmaktır. İlan servisimizin tecrübeli müşteri temsilcileri en kısa sürede ilan yayın süreci hakkında, fiyatlar konusunda baskı bölgeleri ve özellikleri hakkında tarafınıza hızlı ve çözüm odaklı dönüş gerçekleştireceklerdir.