Kuruluş 1968

0212 275 73 23

(08.00 – 24.00)

(08.00 – 24.00)

(08.00 – 24.00)

Teşekkür İlanları

Hürriyet Gazetesine Teşekkür ilanı vermek için 444 45 26 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilir, dilerseniz ilan[@]ilanservisi[.]net adresine e-posta gönderebilir yada WhatsApp hattı üzerinden ilan servisimize ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ilanı verme;
Teşekkür ilanı vermek için sayfamızı ziyarette bulunan okuyucularımız adına aşağıda başlıklar halinde Hürriyet Gazetesi’ne Teşekkür ilanı verme koşulları, teşekkür ilanı örnekleri, Teşekkür ilanı çeşitleri gazetede verilmek istenen teşekkür ilanlarının fiyatlama esasları verilmiştir.

Gazetede yayınlanan teşekkür ilanları üç ayrı başlık altında kategorilendirilebilir;
Bunlardan birincisi ve en çok tercih edileni sağlıkla alakalı verilen teşekkür ilanlarıdır bu ilanlar hastane, hastane çalışanları ve doktorlara yönelik verilen memnuniyeti ifade edici minnettarlık göstergesi ilanlardır. Bu noktada ilana konu bir doğum olabileceği gibi geçirilen bir operasyon ameliyat ya da tedavi neticesinde sağlığına kavuşan, tedavisi sonuç veren hasta ve/veya yakınlarınca yayınlanması istenen ilanlardır,
İkinci olarak kurum, kuruluş, işletme veya şahısların; Temel atma, Fabrika Açılışı, Tesis İşletme Açılışları ve yapı açılışı gibi durumlarda katılanlara, emeği geçenlere, yardımcı olanlara karşı verilen teşekkür ilanlarıdır,
Üçüncü ve son olarak vefat / ölüm neticesinde; cenaze merasimine bizzat katılanlar, telefonla arayanlar, bir şekilde ulaşıp taziye verenler çelenk gönderenler, Çeşitli vakıflara vefat eden adına yardımda bulunanlar için ve süreç zarfında vefat edenin yakınlarına verilen destek den ötürü gazetede yayınlanan vefat neticesi teşekkür ilanlarıdır.

Hürriyet teşekkür ilanları sayfası sosyal ilanlar statüsünde ayrılan ilan bölümlerinde yayınlanır.Teşekkür ilanları Türkiye genelinde yayınlana bildiği gibi İstanbul baskısında, Ankara baskısında, İzmir baskısında, Antalya baskısında ayrı ayrı lokasyonlarda ve istenirse sadece belirtilen illerde yayınlana bilmektedir. Verilen teşekkür ilanları için siyah-beyaz ya da dilerseniz renkli baskı tercihlerinde bulunabilirsiniz. Teşekkür ilanları fiyatlaması yapılırken ilanı veren kişinin şahıs ve ya da tüzel kişi olması durumuna göre ilanın çeyrek sayfa / yarım sayfa ya da tam sayfa olması durumuna göre ekstra indirimler konu olup bu ölçülerin altındaki ilanlar için ekonomik sosyal ilan tarifesi uygulanmaktadır. Teşekkür İlanı fiyatları için Hürriyet teşekkür ilanı fiyatları sayfasına göz atabilirsiniz. Hemen hemen her ölçü için örnek ebatlamalar bununla beraber gazetede kapladığı alan ve güncel fiyatları görebileceksiniz.

Teşekkür İlanı Örneği
Teşekkür İlanı Örneği
Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanı Örneği
Gazete Teşekkür İlanı Örneği
Vefat Teşekkür İlanı Örneği
Gazete Teşekkür İlanı Örneği
Sigorta Şirketi Teşekkür İlanı Örneği

Teşekkür İlan Fiyatları

Ödeme Bilgileri​

İstanbul Esentepe Şubesi
IBAN NO:
TR96 0006 2000 3470 0006 2985 72
ALICI: AND BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ LTD. ŞTİ.

Ankara Beşevler Şubesi
IBAN NO:
TR14 0006 4000 0014 2190 7800 15
ALICI: AND BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ LTD. ŞTİ.

Gazetede Yayınlanmasını istediğiniz  kayıp – seri ilan – çerçeveli ilanlar ancak ödemeleri gerçekleştikten sonra yayınlanabilmektedir. 

İlan ödemelerinizi yukarıda verilen hesap numaralarına  Banka Havele / EFT yöntemi ile gerçekleştirebilir veya Kredi kartı (VİSA – MASTER) ile yapabilirsin