Kuruluş 1968

0212 275 73 23

(08.00 – 24.00)

(08.00 – 24.00)

(08.00 – 24.00)

Vefat İlanları

Hürriyet Gazetesine Vefat İlanı Nasıl Verilir?

Hürriyet Gazetesine vefat ilanı vermek için 444 45 26 numaralı hattımızı arayabilir dilerseniz ilan[@]ilanservisi[.]net adresine mail gönderebilir veya whatsapp hattı üzerinden ilan metni ve yayınlanmasını istediğiniz fotoğrafları ulaştırabilirsiniz.

Vefat ilanları diğer tabiri ile ölüm ilanları gazeteniz Hürriyet’in kurulduğu günden beri okurlarının tercihi ile doğru orantılı olarak her gün sosyal ilan sayfalarına yer alan ilanlardandır.

Hürriyet ölüm ilanları 5 ayrı baskı bölgesi ile beraber Türkiye baskısı olarak yayınanabilmektedir. Bu baskı bölgeleri İstanbul baskısı, Ankara baskısı, Antalya – Akdeniz baskısı, İzmir – Ege baskısı, Trabzon – Karadeniz baskısı olarak sayılabilir.

Vefat ilanı vermek için;

  • ilan metninizi (ilan içerisinde fotoğraf kullanmak istiyorsanız eğer görüntüsü en net olan 2 fotoğraf ile beraber) hazırlamanız,
  • Gazetede kaplamasını istediğiniz büyüklüğü belirlemeniz (bu konuda vefat ilanı fiyatları sayfasına göz atabilirsiniz.
  • hazırladığınız metin ve fotoğrafı e-posta veya whatsapp hattıı üzerinden hürriyet ilan servisimize göndermeniz yeterli olacaktır.

Hürriyet ölüm ilanları sayfası siyah beyaz ve renkli ilan yayınlanmasına uygun olup dilediğiniz metin ve fotoğraflar için renkli tercihte bulunabilirsiniz.

Hürriyet Ankara baskısı – İstanbul baskısı – İzmir baskısı için saat 23.30’a kadar servisimize ilan metin ve fotoğrafınızı teslim etmeniz halinde ertesi gün için rezervasyon yapma imkanına sahipsiniz. İlan yayınlanması konusunda gazete dağıtım ağının ve dolayısı ile baskı saatinin uzaması söz konusu olabildiği için her halukarda bu saatten sonra olsa bile yayınlanma ihtimaline istinaden hürriyet ilan servisimizden vefat ilanlarınızın yetişip yetişmeyeceği konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 444 45 26

Hürriyet vefat ilanları servisi

2.gazete indirimi

Gazetede vefat ilanı yayınlatmak için Hürriyet Gazetesi yanında ilan servisimiz aracılığı ile tercih edeceğiniz diğer gazetelerde de vefat ilanı, ölüm ilanı yayınlatabilirsiniz.

Hürriyet gazetesi yanında Sözcü gazetesinde Sabah Posta veya Cumhuriyet gazetesinde de aynı ilanı yaynlatmak isterseniz ilan servisimiz özel iskontolar ile 2. gazete indirimi ile ilanınızı yayınlayabilmektedir. Ayrı ayrı gazetelerde de ilan tek işlem ile mümkün hemde çok daha ekonomik fiyatla. İlan fiyatları yayın bilgisi ve ölüm ilanı yayınlatma sürecinde tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Vefat İlanı Örneği
Vefat İlanı Örneği
Hürriyet Gazetesi Vefat İlanı Örneği
Gazete Vefat İlanı Örneği
Vefat Teşekkür İlanı Örneği
Gazete Vefat Teşekkür İlanı Örneği
Tam Sayfa Vefat İlanı Örneği

Vefat İlanı Fiyatları

Ödeme Bilgileri​

İstanbul Esentepe Şubesi
IBAN NO:
TR96 0006 2000 3470 0006 2985 72
ALICI: AND BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ LTD. ŞTİ.

Ankara Beşevler Şubesi
IBAN NO:
TR14 0006 4000 0014 2190 7800 15
ALICI: AND BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ LTD. ŞTİ.

Gazetede Yayınlanmasını istediğiniz  kayıp – seri ilan – çerçeveli ilanlar ancak ödemeleri gerçekleştikten sonra yayınlanabilmektedir. 

İlan ödemelerinizi yukarıda verilen hesap numaralarına  Banka Havele / EFT yöntemi ile gerçekleştirebilir veya Kredi kartı (VİSA – MASTER) ile yapabilirsin

Yukarıda hazırlanan sayfamızda vefat ilanı metinleri, vefat ilanı örnekleri, vefat ilanı fiyatları hakkında bilgi alabileceksiniz.